Zakupy dla firm

0% VAT

Jako przedsiębiorca posiadający europejski NIP (VAT UE) możesz kupować i płacić za nasze towary bez podatku VAT. Możliwość jest dostępna tylko dla tych, którzy są zarejestrowani jako aktywni podatnicy w systemie Komisji Europejskiej VIES (System Wymiany Informacji o VAT) na potrzeby transakcji transgranicznych w obrębie UE.

Warunki zakupu jako Klient Biznesowy

  • Musisz posiadać ważny numer VAT UE (Rejestracja podatnika VAT UE)
  • Musisz utworzyć Konto Klienta Toolnation > Załóż Konto Klienta
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe z ważnym numerem VAT UE**
  • Kliknij „Weryfikuj”, Twoje dane zostaną sprawdzone
  • Po potwierdzeniu weryfikacji możesz natychmiast dokonać zakupów bez podatku VAT
 
** Upewnij się, że podałeś prawidłowy numer NIP (VAT UE). Poprawny format numeru dla polskiego podatnika to kod państwa + NIP (bez przerw, myślników i kropek). Struktura PL9999999999 format: 1 ciąg 10 cyfr.
 
Jeśli Twój numer nie zostanie zaakceptowany, może to oznaczać, że Twój numer VAT UE wygasł, że wypełniłeś go niepoprawnie lub że Twój numer VAT UE nie został jeszcze zarejestrowany w systemie VIES. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, wspólnie poszukamy odpowiedniego rozwiązania. > do Działu Obsługi Klienta
 
UWAGA: W Toolnation nie ma możliwości późniejszego rozliczenia zapłaconego przez Ciebie podatku VAT, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie poprawności wpisanego numeru NIP (VAT UE).
 
Informacje dodatkowe:
 

Ceny

Wszystkie ceny na Toolnation.pl są podane w Polskich Złotych (PLN), zawierają VAT oraz są codziennie przeliczane z Euro (EUR) i aktualizowane na podstawie średniego kursu walut.