Miesiąc szaleństwa z Bosch | Dodatkowa zniżka na wybrane urządzenia. Do wyczerpania zapasów > Odkryj teraz

Zakupy dla firm

0% VAT w ramach wewnątrzwspólnotowej dostawy (WDT) / nabycia towarów (WNT)

Jako przedsiębiorca posiadający europejski NIP (VAT-UE, z siedzibą poza Holandią), możesz kupować i płacić za nasze towary ze stawką 0% VAT. Możliwość jest dostępna tylko dla tych, którzy są zarejestrowani jako aktywni podatnicy w systemie Komisji Europejskiej VIES (System Wymiany Informacji o VAT) na potrzeby transakcji transgranicznych w obrębie UE.

Warunki zastosowania stawki 0% VAT dla przedsiębiorstw:

  • Musisz posiadać ważny numer VAT UE, na terytorium państwa członkowskiego innego niż Holandia (Rejestracja podatnika VAT UE)
  • Utwórz Konto Klienta Toolnation > Załóż Konto Klienta
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz nazwę firmy i dane adresowe powiązane z numerem VAT UE**
  • Kliknij „Weryfikuj”, Twoje dane zostaną sprawdzone
  • Po potwierdzeniu weryfikacji możesz natychmiast dokonać zakupów bez podatku VAT
  • Uwaga: Adres rozliczeniowy i adres dostawy musi znajdować się w tym samym kraju.
 
** Upewnij się, że podałeś prawidłowy numer NIP (VAT UE). Numer VAT musi być powiązany z określoną nazwą i adresem. Poprawny format numeru dla polskiego podatnika to kod państwa + NIP (bez przerw, myślników i kropek). Struktura PL9999999999 format: 1 ciąg 10 cyfr.
 
Uwaga: W Toolnation nie ma możliwości późniejszego rozliczenia zapłaconego przez Ciebie podatku VAT, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie poprawności wpisanego numeru NIP (VAT UE).
 
Jeśli Twój numer VAT nie zostanie zaakceptowany, może to oznaczać, że wygasł, wypełniłeś go niepoprawnie lub że nie został jeszcze zarejestrowany w systemie VIES. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, wspólnie poszukamy odpowiedniego rozwiązania. > do Działu Obsługi Klienta
  • Nieważny numer VAT dla transakcji transgranicznych w obrębie UE? Więcej informacji można znaleźć w „Najczęściej zadawanych pytaniach” (pytania 7, 11, 12, 13 i 20).
  • Posiadacz numeru VAT może skontaktować się z właściwymi organami, aby wprowadzić poprawkę lub uzyskać wyjaśnienie: https://www.gov.pl/web/kas
 

Informacje dodatkowe:

Rejestracja podatnika VAT UE

Sprawdź numer VAT za pomocą unijnego internetowego narzędzia VIES