Gwarancja

Klienci indywidualni: 2 lata gwarancji prawnej

Dla klientów indywidualnych ustawowy okres gwarancji wynosi 2 lata. Uwaga: W celu uzyskania gwarancji prawnej konieczne jest przedłożenie faktury zakupu. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty wystawienia faktury na artykuł. Zalecamy, aby zawsze przy odbiorze (o ile to możliwe) zarejestrować maszynę u odpowiedniego producenta. W ten sposób Twoje zakupy są znane producentowi, a ewentualne roszczenia gwarancyjne są łatwiejsze do rozpatrzenia.

Klienci biznesowi: 1 rok gwarancji prawnej

Dla klientów biznesowych ustawowy okres gwarancji wynosi 1 rok. Uwaga: W celu uzyskania gwarancji prawnej konieczne jest przedłożenie faktury zakupu. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty wystawienia faktury na artykuł. Zalecamy, aby zawsze przy odbiorze (o ile to możliwe) zarejestrować maszynę u odpowiedniego producenta. W ten sposób Twoje zakupy są znane producentowi, a ewentualne roszczenia gwarancyjne są łatwiejsze do rozpatrzenia.


Dodatkowa gwarancja od Toolnation

Przedłużona gwarancja aż do 5 lat!

Ponieważ Toolnation jest oficjalnym dealerem marek takich jak Bosch, DeWalt, Festool, Fein, Milwaukee, Metabo Makita, możemy zaoferować przedłużoną gwarancję do 5 lat. W zależności od artykułu i marki może to być 1 rok lub 2 lata dodatkowo do gwarancji prawnej, po zarejestrowaniu u producenta*. Maksymalna gwarancja jest podana dla każdego artykułu.

Warunki przedłużonej gwarancji:

  • W ciągu 30 dni zarejestruj produkt u odpowiedniego producenta, aby aktywować przedłużoną gwarancję i otrzymać od producenta kartę gwarancyjną.
  • W przypadku ewentualnych roszczeń gwarancyjnych należy przesłać do nas kartę gwarancyjną.
  • Jeśli rejestracja nie zostanie zakończona w ciągu 30 dni, przedłużona gwarancja niestety wygaśnie.
  • Przedłużona gwarancja dotyczy tylko produktów zakupionych od 01-09-2018.
  • Dokładny okres gwarancji na produkt jest podany wyjątkowo dla każdego artykułu.
 

Uwaga: ochrona ubezpieczeniowa Festool w zakresie kosztów naprawy i kradzieży wygasa po upływie 36 miesięcy.

Przedłużona gwarancja nie dotyczy myjek wysokociśnieniowych, maszyn z silnikami spalinowymi i urządzeń pneumatycznych.

*W przypadku urządzeń marki Makita zakupionych w Toolnation / Handelsonderneming Dirks B.V., rejestracja do przedłużenia gwarancji nie jest wymagana. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu.


Rejestracja przedłużonej gwarancji.

Aby aktywować przedłużoną gwarancję, należy zarejestrować zakupione artykuły w ciągu 30 dni. Kliknij poniżej na producenta produktu, który chcesz zarejestrować. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę producenta.

 Bosch gereedschap   DeWalt gereedschap Hitachi gereedschap Mafell gereedschap

     Panasonic gereedschaphitSpitpaslode gereedschapRems gereedschap


Naprawy w okresie gwarancji

Jeśli w okresie gwarancyjnym produkt okaże się wadliwy, możesz skorzystać z naszego serwisu naprawczego.
Warunki wymienione na naszej stronie serwis naprawczy en wymiana i zwroty muszą być przestrzegane.

Uwaga: rozpatrzymy Twój wniosek w ciągu 14 dni roboczych. Jeśli będziemy musieli wysłać zakup do producenta w celu naprawy lub zamówić specjalne części, naprawa może potrwać dłużej. Dołożymy wszelkich starań, aby informować Cię na bieżąco.


Porady dodatkowe

Ważne dla Ciebie jako Klienta jest to, że kupujesz od nas z pełną gwarancją od oficjalnego dealera. W praktyce okazuje się, że za pośrednictwem różnych sklepów internetowych artykuły oferowane są po niższych cenach. Są to zazwyczaj maszyny z zagranicy, które zostały przerobione. Może to spowodować nieprawidłowe działanie, a nawet pożar. Gwarancje producentów na te artykuły zazwyczaj nie istnieją lub są ograniczone do 6 miesięcy. Dlatego należy zawsze upewnić się, że zakupu dokonuje się u oficjalnego sprzedawcy, takiego jak Toolnation.