Formy płatności

MultiSafepay

Zakupy w sklepie Toolnation.pl obsługiwane są przez dostawcę usług płatniczych MultiSafepay. Zapłatę za dokonane zakupy w naszym sklepie można dokonać na 4 sposoby:


DotPay / Przelewy24

DotPay/Przelewy24: Szybkie płatności są realizowane w naszym sklepie poprzez system DotPay/Przelewy24. Jest to najprostszy i najszybszy sposób dokonania płatności za zakupy.


PayPal

PayPal: Oferujemy możliwość zapłaty za pomocą konta PayPal. Płatności dokonane za pośrednictwem PayPal mają czas przetwarzania od 1 do 3 dni roboczych.

Uwaga: Klienci, którzy dokonują płatności za pomocą PayPal, a następnie chcą anulować swój zakup, powinni anulować swoje zamówienie poprzez nasz Dział Obsługi Klienta, a nie przez PayPal.


VISA, Master Card, American Express, Maestro

Karta kredytowa: Oferujemy możliwość zapłaty kartą kredytową poprzez PayPal lub MultiSafepay. MultiSafepay akceptuje następujące karty kredytowe: VISA, Master Card, American Express, Maestro. Płatności dokonane za pośrednictwem PayPal lub karty kredytowej mają czas przetwarzania od 1 do 3 dni roboczych.


Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny: Jeśli zdecydujesz się na płatność z góry za pośrednictwem banku, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z numerem zamówienia, kwotą do zapłaty i instrukcjami MultiSafepay dotyczącymi przelewu bankowego. Będziesz miał 8 dni na dokonanie płatności. Jeśli płatność nie zostanie dokonana w ciągu tych 8 dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane. W mailu od MultiSafepay będziesz miał również możliwość wyboru innej metody płatności.

Uwaga: W przypadku płatności z góry za pośrednictwem banku prosimy uwzględnić (ewentualnie) dłuższy czas dostawy. Zamówienia będą realizowane dopiero po otrzymaniu płatności.

 


> Ogólne Warunki Sprzedaży