Black Week! Do 70% taniej | Również ekskluzywne oferty na wybrane marki

Toolnation i Handelsonderneming Dirks B.V.

Toolnation

Toolnation to sklep internetowy, będący częścią firmy handlowej Dirks BV. Dirks Machines, sklep zlokalizowany w Beek (Holandia) ma ponad 40 lat doświadczenia w dostarczaniu maszyn i narzędzi dla sektora budowlanego, motoryzacyjnego i przemysłowego. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem klientów indywidualnych na wysokiej jakości narzędzia i maszyny, firma Dirks Machines/Trading Company Dirks BV. postanowiła rozszerzyć swój asortyment, aby oprócz klientów biznesowych móc oferować wysokiej jakości narzędzia i maszyny również klientom indywidualnym.

Niezależnie jaką markę, typ narzędzia lub maszynę szukasz, jest szansa, że znajdziesz ją w Toolnation, a w większości przypadków również w najlepszej cenie. W Toolnation oferujemy asortyment, który jest wyważony pod względem informacji, ceny i jakości. W Toolnation znajdziesz nie tylko znane marki narzędzi i maszyn, ale również następujące marki: BoschMakitaMilwaukeeDewaltHikokiFestool, ale także mniej znane marki. Staramy się zaoferować odpowiedni asortyment dla każdego profesjonalisty i majsterkowicza. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są wybierane tak, aby oferowały to, co najlepsze dla każdego zastosowania. > Wszystkie marki


 

Kontakt

Obsługa Klienta: Masz pytania? Więcej informacji można znaleźć na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. > Działu Obsługi Klienta
Bezpłatna infolinia: 00 800 777 555 11
Obsługa w języku polskim: pon.-pt. 9–12 oraz 13–16

Możesz do nas zadzwonić z dowolnego kraju UE

Toolnation udostępnia swoją bezpłatną infolinię pod numerem telefonu 00 800 777 555 11. Numer dostępny jest z dowolnego miejsca w UE. Po zadzwonieniu na ten numer mamy możliwość wyboru języka rozmowy: niderlandzki, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański. Kontakt telefoniczny z naszym konsultantem mówiącym po polsku jest tymczasowo możliwy tylko na zapytanie.

Ten numer może być niedostępny u niektórych operatorów sieci komórkowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z operatorem sieci komórkowej.

Zadzwonimy do Ciebie (nieodpłatnie)

Jeśli Twój operator blokuje połączenia z numerami 00 800 lub kiedy jest to dla Ciebie wygodniejsze, my możemy zadzwonić do Ciebie. W treści wiadomości wpisz „Zadzwoń do mnie” oraz numer, pod który mamy oddzwonić (poprzedzony numerem kierunkowym). Możesz też podać, kiedy możemy do Ciebie oddzwonić (data i godzina) - od poniedziałku do piątku 9:00-16:00.

Nasze sklepy internetowe

Polska Polska

Holandia Holandia

Niemcy Niemcy

Francja Francja

Austria Austria

Szwajcaria Szwajcaria

Europa Hiszpania

Włochy Włochy

Europa Europa

Jesteś w sklepie toolnation.pl i nie ma produktu, którego szukasz? Możesz sprawdzić jego dostępność na holenderskiej stronie toolnation.nl. Jest to nasz domyślny sklep internetowy z pełną ofertą. Nie ma danego produktu na toolnation.nl ? Prosimy nas o tym poinformować. Zamówimy go dla Ciebie.


Centrum Dystrybucyjne

Toolnation
Aziëlaan 8
6199 AG Maastricht-Airport
Holandia

Adres wyłącznie do korespondencji!

Toolnation


Siedziba firmy

Handelsonderneming Dirks B.V.
Prins Mauritslaan 120-124
6190 AB Beek
Holandia
 
Telefon: +31 464360906
 
BTW (VAT-UE / Europejski NIP): NL855236310B01
KVK (Wpis do rejestru handlowego): 63437775

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: od 09:00 do 17:00
Sobota: od 09:00 do 12:00

Uwaga: W naszym sklepie stacjonarnym można odebrać tylko te zamówienia, które zostały zamówione przez Toolnation (i w których zaznaczono opcję „odbiór w Beek”). Jeśli wybrałeś tę opcję, wyślemy Ci e-mail, gdy Twoje zamówienie będzie gotowe. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, Twoje zamówienie nie jest jeszcze gotowe!
 

Toolnation w holenderskiej telewizji RTL7 w 2016 roku

Toolnation kilka lat temu. Obejrzyj krótki film w języku niderlandzkim [4:13 min]: