Toolnation i Handelsonderneming Dirks B.V.

Toolnation

Toolnation to sklep internetowy, będący częścią firmy handlowej Dirks BV. Dirks Machines, sklep zlokalizowany w Beek (Holandia) ma ponad 40 lat doświadczenia w dostarczaniu maszyn i narzędzi dla sektora budowlanego, motoryzacyjnego i przemysłowego. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem klientów indywidualnych na wysokiej jakości narzędzia i maszyny, firma Dirks Machines/Trading Company Dirks BV. postanowiła rozszerzyć swój asortyment, aby oprócz klientów biznesowych móc oferować wysokiej jakości narzędzia i maszyny również klientom indywidualnym.

Niezależnie jaką markę, typ narzędzia lub maszynę szukasz, jest szansa, że znajdziesz ją w Toolnation, a w większości przypadków również w najlepszej cenie. W Toolnation oferujemy asortyment, który jest wyważony pod względem informacji, ceny i jakości. W Toolnation znajdziesz nie tylko znane marki narzędzi i maszyn, ale również następujące marki: BoschMakitaMilwaukeeDewaltHikokiFestool, ale także mniej znane marki. Staramy się zaoferować odpowiedni asortyment dla każdego profesjonalisty i majsterkowicza. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są wybierane tak, aby oferowały to, co najlepsze dla każdego zastosowania. > Wszystkie marki


 

Kontakt

Obsługa Klienta: Masz pytania? Więcej informacji można znaleźć na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. > Działu Obsługi Klienta
Bezpłatna infolinia: 00 800 777 555 11
Obsługa w języku polskim: pon.-pt. 9–12 oraz 13–16

Możesz do nas zadzwonić z dowolnego kraju UE

Toolnation udostępnia swoją bezpłatną infolinię pod numerem telefonu 00 800 777 555 11. Numer dostępny jest z dowolnego miejsca w UE. Po zadzwonieniu na ten numer mamy możliwość wyboru języka rozmowy: niderlandzki, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański. Kontakt telefoniczny z naszym konsultantem mówiącym po polsku jest tymczasowo możliwy tylko na zapytanie.

W Polsce bezpłatny numer telefonu 00-800 dotyczy linii naziemnych. W przypadku połączenia z telefonu komórkowego może zostać pobrana opłata. Ten numer może być niedostępny u niektórych operatorów sieci komórkowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z operatorem sieci komórkowej.

Zadzwonimy do Ciebie (nieodpłatnie)

Jeśli Twój operator blokuje połączenia z numerami 00 800 lub kiedy jest to dla Ciebie wygodniejsze, my możemy zadzwonić do Ciebie. W treści wiadomości wpisz „Zadzwoń do mnie” oraz numer, pod który mamy oddzwonić (poprzedzony numerem kierunkowym). Możesz też podać, kiedy możemy do Ciebie oddzwonić (data i godzina) - od poniedziałku do piątku 9:00-16:00.

Nasze sklepy internetowe

Polska Polska

Holandia Holandia

Niemcy Niemcy

Francja Francja

Austria Austria

Szwajcaria Szwajcaria

Europa Hiszpania

Włochy Włochy

Europa Europa

 

Jeśli nie możesz znaleźć produktu, którego szukasz, możesz sprawdzić jego dostępność na holenderskiej stronie toolnation.nl. Jest to nasz domyślny sklep internetowy z pełną ofertą. Wciąż nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu w naszej ofercie? Napisz do nas – postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie!


Centrum Dystrybucyjne

Toolnation
Aziëlaan 8
6199 AG Maastricht-Airport
Holandia

Adres wyłącznie do korespondencji!

Toolnation


Siedziba firmy

Handelsonderneming Dirks B.V.
Prins Mauritslaan 120-124
6190 AB Beek
Holandia
 
Telefon: +31 464360906
 
BTW (VAT-UE / Europejski NIP): NL855236310B01
KVK (Wpis do rejestru handlowego): 63437775

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: od 09:00 do 17:00
Sobota: od 09:00 do 12:00

Uwaga: W naszym sklepie stacjonarnym w Beek można odebrać tylko te zamówienia, które zostały zamówione przez Toolnation (i w których zaznaczono opcję „odbiór w Beek”). Jeśli wybrałeś tę opcję, wyślemy Ci e-mail, gdy Twoje zamówienie będzie gotowe. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, Twoje zamówienie nie jest jeszcze gotowe!